Načítavam...

Oprava Laptopov

 

Pozáručné opravy notebookov všetkých značiek a typov. Vymeníme Vám pokazený displej na notebooku každej veľkosti, opravíme napájanie, vymeníme napájací konektor, opravíme chladenie notebooku, vymeníme ventilátor alebo chladič, opravíme podsvietenie displeja notebooku, vyriešime softvérový problém, nainštalujeme windows, zrýchlime notebook a ďalšie problémy s notebookom.

 

Oprava počítačov

 

Pokazilo sa vám PC alebo monitor a potrebujete odborný servis alebo poradenstvo? Okrem hardvérových problémov Vám pomôžeme aj so softvérom. Nainštalujeme alebo preinštalujeme Vám operačný systém Windows, odstránime vírus v počítači, optimalizujeme výkon počítača, zrýchlime Vám počítač aj správnym nastavením systému a vyčistením harddisku. Obráťte sa na nás s akýmkoľvek problémom s notebookom, tabletom, či stolným PC. Radi Vám pomôžeme.

 

Zálohovanie a obnova dát

 

Podarilo sa Vám zmazať alebo odstrániť nejaký súbor alebo adresár v počítači? Omylom ste si vymazali fotky v digitálnom fotoaparáte? Stratilo sa Vaše domáce video? Obráťte sa na nás. Zabezpečíme Vám odbornú záchranu a obnovenie Vašich dát.

Ponúkame Vám profesionálne služby pri záchrane a obnovení dát z Vašich pamäťových médií ako sú harddisky, pamäťové karty, USB kľúčiky. Navrhneme zálohovací systém podľa požiadaviek a možností operačného systému. Zabezpečíme pravidelné zálohovanie údajov a v prípade potreby obnovíme údaje zo zálohy.

 

Odstránenie vírusov a malware

 

Chová se váš počítač divne? Chybové hlásenia sa objavujú stále častejšie? S najväčšou pravdepodobnosťou bol váš počítač napadnutý vírusom.

Najčastejších problémom bežných užívateľov počítačov sú vírusy. Často bývajú zavírené aj počítače, ktoré majú nainštalované antivírové programy (väčšinou neaktualizované). Zabezpečíme odstránenie škodlivého softvéru tak, aby ste neprišli o svoje dôležité dáta (fotky, dokumenty a pod.). Odstraňujeme všetky typy malware (vírusy, trójske kone, spyware a adware), využívame metódy manuálneho odstránenia, ale aj certifikovaný softvér. Nainštalujeme Vám antivírový program, antispyware a nastavíme Vám firewall a doinštalujeme aktualizácie...

 

Inštalácia software

 

Radi Vám pomôžeme s inštaláciou a nastavením akéhokoľvek softvéru. Môže sa jednať o operačný systém alebo ďalšie programy (účtovné, bankový software atď.). Pre domácnosti môžeme ponúknuť inštaláciu antivírového programu, kodekov, ovládačov, napalovacieho software, PC hier, multimediálnych prehrávačov, prehliadačov..

 

Upgrade komponentov počítača

 

Nie ste spokojný s výkonom Vášho počítača? Nie je nič jednoduchšieho, ako sa na nás obrátiť a my sa o všetko postaráme. Navrhneme Vám nejvhodnejšiu variantu upgradu.

Chcete používať nejmodernejší software na vašom staršom počítači alebo notebooku. Niekedy stačí vhodný upgrade komponentov a výkon Vášho počítača bude zase dostatočný. S upgradom Vášho počítača máte možnosť zefektívniť svoju prácu a tým tak ušetriť Váš čas.

 

Zákazkové počítačové zostavy

 

Potrebujete nový počítač a nevyhovujú Vám predražené značkové počítačové zostavy?

Obráťte sa na nás, povedzte nám svoje požiadavky a čo od nového počítača očakávate - my vám zostavíme počítačovú stanicu presne na mieru. Zostavy dôkladne otestujeme, aby boli pripravené dlho a spoľahlivo plniť požadované nároky.

 

Siete a sieťové úložiská

 

Navrhneme a zrealizujeme spoľahlivú domácu počítačovú sieť, fotky, filmy, súbory na jednom mieste dostupné a ktoréhokoľvek zariadenia doma.
Nastavíme bezpečný prístup k týmto údajom aj mimo domácej siete.

 

Sieťové multimediálne riešenia

 

Sledujte video súbory, počúvajte audio súbory, prehľadne z vašich USB kľúčov alebo externých diskov či NAS sieťových diskov.
Prehrajte si hudbu bezdrôtovo pohodlne priamo z mobilných telefónov či tabletov do vašej audio zostavy.
Ponúkame multimediálne centrá na platforme Windows priamo vo vašom PC alebo samostatné riešenie na Raspberry pi a OSMC.